Duravit

Duravit bir tasarım markasıdır. Peki iyi tasarımı nasıl tanırız? Sonuçta, herkesin zevki birbirinden çok farklı olabilir. Bununla beraber, bazı özellikler inovasyon için kıyas noktası ve niteleyici görevi görür.
Bu anlamda ayırt edici, zamansız ve ikonik tasarımlarıyla Duravit’in birçok uluslararası tasarım ödülüne sahip olması iyi tasarımın bir göstergesidir

Duravit için tasarımın temelinde tasarımcıların kendileri yer alır. Her bir tasarımcı kendi alanında uzmandır ve iyi tasarım için gerekli duyarlılığa sahip olan global yenilikçi özelliklere sahiptir.. Duravit’in ve tasarımcılarının gözünde, iyi tasarım uğruna pratiklikten asla ödün verilmez ve asla“tasarım için tasarım“ yapılmaz.

Duravit banyo kullanıcısı olarak siz ve sizin kendinize özgü ihtiyaçlarınızı önemser.Uzun yılara dayanan bilgi birikimi ve uzmanlığı, tüketici ihtiyaçları ile harmanlayarak, bu ihtiyaçları markanın tasarımlarında en iyi şekilde ele alaram fonksiyonel hem de benzersiz tasarımlar sunar. En basit ifadeyle, Duravit iyi banyo tasarımını bütün bireysel zevkleri karşılayacak şekilde özel olarak hazırlanmış gibi görünmesinden tanır.

Ürün kataloğuna gitmek için burayı tıklayınız...

Hemen Ara